Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego oraz Polski Fundusz Rozwoju Portal PPK zapraszają na webinarium:

Kompendium PPK – najważniejsze informacje powdrożeniowe z zakresu Pracowniczych Planów Kapitałowych

07.02.2024r. w godz. 10:00-11:00

(platforma MS Teams)

Godzinne spotkanie online prowadzone będzie przez Mateusza Kozłowskiego - Regionalnego Eksperta PPK, Polskiego Funduszu Rozwoju Portal PPK (ustawowy operator Pracowniczych Planów Kapitałowych).

Podczas spotkania zostaną omówione następujące zagadnienia:

• Osoba zatrudniona, a uczestnik w rozumieniu ustawy o PPK - istotne różnice.
  • Zawarcie umowy o prowadzenie, a transfer środków - zmiany po nowelizacji 2022.
  • Naliczanie i przekazywanie wpłat do PPK - terminy obowiązujące po nowelizacji 2022.
  • Raportowanie wpłat PPK do ZUS - miesięczny raport ZUS RCA.
  • Potrącenia publicznoprawne od wpłat do PPK - najczęściej zadawane pytania z omówieniem.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W celu zarejestrowania się na webinarium proszę skorzystać z formularza zgłoszeniowego:

Zarejestrowane osoby otrzymają link do uczestnictwa w spotkaniu najpóźniej w dniu wydarzenia.

Bliższe informacje:

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego