Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć:
- dlaczego i jak organizacje pozarządowe mogą wpływać na kształt stanowionego prawa,
- co to są tezy dotyczące uproszczeń prawa regulującego działalność organizacji pozarządowych i jak je można wykorzystać,
- co przeszkadza organizacjom w obecnie obowiązującym prawie.
Webinarium odbędzie się z wykorzystaniem platformy Zoom (link do spotkania zostanie wysłany na podany w trakcie rekrutacji adres e-mail).
Termin: 16 marca 2023 r. (czwartek), godz. 09:00 - 13:00
Link do zapisów: https://forms.gle/WgvwNABvD6XRGxYB8
Prowadzący: Tomasz Schimanek – ekspert Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, członek Stowarzyszenia Dialog Społeczny i Zespołu OFOP „Proste prawo dla NGO”
Kontakt i sprawy organizacyjne:
Katarzyna Bąk, tel. 692 211 569, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jeśli dostrzegasz trudności w działalności społecznej wynikające z obowiązującego prawa, podziel się tym przed udziałem w spotkaniu: https://forms.gle/pjb3RHdUZMuoYvHd6
Udział w webinarium jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużej ilości chętnych, będziemy kontaktować się indywidualnie, proponując ewentualne spotkanie w innym terminie.
Tezy #prosteNGO: https://proste.ngo/tezy/
Link do ogłoszenia: https://proste.ngo/rekrutacja-na-webinarium-dotyczace-uproszczen-formalnych-w-dzialalnosci-organizacji-pozarzadowych-16-marca-2023-r/
Działania prowadzone są w ramach projektu „Dobre prawo dla organizacji społecznych – myśl centralnie, działaj lokalnie” w partnerstwie Fundacji trzeci.org i Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana. Projekt realizowany jest z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.