Szanowni Państwo, trwa rekrutacja do projektu „Kierunek – aktywność, cel - praca. Jest to projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś priorytetowa I.

Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy - projekty konkursowe.

Celem szczegółowym projektu jest zwiększenie możliwości zatrudnienia oraz jego utrzymania przez osoby młode do 29 roku życia, w tym w szczególności osoby bez pracy, które nie uczestniczą
w kształceniu i szkoleniu (tzw. młodzież z grupy NEET).

Uczestnikami naszego projektu będzie 60 osób (w tym 35K, 25M) w wieku 18-29 lat wyłącznie biernych zawodowo lub bezrobotnych niezarejestrowanych w PUP zamieszkałych zgodnie z KC w woj. wielkopolskim:

1. 30 osób bezrobotnych niezarejestrowanych w PUP (18K, 12M),
  2. 30 osób biernych zawodowo (17K, 13M), w tym 14 osób (8K, 6M) nieuczestniczących
    w kształceniu i szkoleniu
  3. 3 osoby z niepełnosprawnością (1K, 1M),
  4. 3 osoby długotrwale bezrobotne niezarejestrowane w PUP (2K, 1M),
  5. 24 osoby o niskich kwalifikacjach (14K, 10M),
  6. 24 osoby z grupy NEET (14K, 10M),
  7. 48 osób objętych wsparciem w zakresie zwalczania lub przeciwdziałania skutkom pandemii - stracili pracę po 1.03.2020,
  8. 12 osób zamieszkujących miasta średnie.

Zapewniamy możliwość skorzystania ze wsparcia byłym uczestnikom projektów z zakresu włączenia społecznego realizowanych w ramach celu tematycznego 9 w RPO 2014-2020.

Oferujemy:

- Wsparcie doradcy zawodowego, w tym przygotowanie IPD (4 godz./ osoba)

- Wsparcie pośrednika pracy

- Wsparcie psychologa

- Szkolenia zawodowe

- Staże zawodowe.

Zachęcamy do kontaktu z nami - chętnie udzielimy dodatkowych wyjaśnień.

Strona projektowa: www.projekty.recomp.pl

Infolinia projektowa: 63 306 70 40, 63 307 00 73

Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..