Urząd Gminy Pępowo informuje, że dodatkowe zgłoszenia kandydatów na członków Obwodowych Komisji Wyborczych na terenie gminy Pępowo przyjmowane są w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do piątku, 17 kwietnia 2020 r., do godz. 13:00.

Po dokonaniu zgłoszenia w formie elektronicznej należy przesłać oryginały dokumentów na adres Urzędu Gminy Pępowo (przy czym za datę wpływu zgłoszenia uznaje się datę otrzymania wiadomości e-mail).

Szczegółowe informacje w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem bip.pepowo.pl/dokumenty/113 oraz pod numerem telefonu 667 370 269. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego przed dokonaniem zgłoszenia.