Ogłoszenie Wójta Gminy Pępowo dotyczące konsultacji społecznych projektu dokumentu pn. "Strategia Rozwoju Gminy Pępowo na lata 2021-2030". Zapraszamy do aktywnego udziału!

Zapraszamy mieszkańców, instytucje oraz podmioty gospodarcze do składania uwag i propozycji do projektu dokumentu Strategii Rozwoju Gminy Pępowo a na lata 2021 – 2030.

Strategia Rozwoju Gminy Pępowo jest formalnym dokumentem, który określa strategiczne kierunki rozwoju Gminy na lata 2021-2030. Jest komplementarna z innymi regulacjami planistyczno - strategicznymi, obowiązującymi w Gminie. Strategia będzie wyznaczała ramy dla planów i programów powstających w Gminie podczas jej obowiązywania.

Konsultacje będą prowadzone w terminie od 1 lutego 2021 r. do 8 marca 2021 r. Wnioski i uwagi można składać na piśmie oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej na formularzu stanowiącym załącznik do ogłoszenia.

Uwagi do projektu „Strategii Rozwoju Gminy Pępowo na lata 2021-2030” przyjmowane będą wyłącznie na załączonym formularzu. Konieczne jest wypełnienie punktu 1. Wypełniony formularz należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w tytule e-maila: „Uwagi do Strategii”.