Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza do udziału w projekcie: „PROINGO - Program inkubacji przemian biznesowych w MŚP o dużym potencjale innowacyjnym”.

Możesz wziąć udział w programie PROINGO jeśli: Prowadzisz mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo; Twoja firma ma siedzibę lub oddział  Wielkopolsce; Jesteś nastawiony na rozwój!

 

INFORMACJE O PROINGO

 

Przedsiębiorcy objęci Programem PROINGO mogą zyskać wsparcie o wartości do 35 250 zł na wdrażanie pomysłów innowacyjnych w swoich firmach. 

Co zyskasz w biorąc udział w projekcie?

 

Pogłębioną analizę potencjału innowacyjnego Twojej firmy.
Plan działań prowadzący do wprowadzenia przemiany biznesowej w Twojej firmie.
Indywidualne wsparcie we wdrażaniu planu.
Dofinansowanie do usługi specjalistycznej w wysokości 80% kosztów.

Skontaktuj się ze Stowarzyszeniem Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego i uzyskaj szczegółowe informacje: 537 007 087

 

Rekrutacja trwa! Formularze zgłoszeniowe można wysyłać do 21 listopada 2021 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rekrutacja do programu proingo

Projekt „PROINGO - Program inkubacji przemian biznesowych w MŚP o dużym potencjale innowacyjnym” jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Oś priorytetowa 1. „Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka”, Działanie 1.3. „Wsparcie przedsiębiorczości i infrastruktury na rzecz rozwoju gospodarczego”, Poddziałanie 1.3.1. „Wsparcie inkubacji przedsiębiorstw”, numer umowy: RPWP.01.03.01-30-0004/20-00 Całkowita wartość projektu: 531 450,72 zł, Kwota dofinansowania (EFRR): 420 750,00 zł.