Jest to już piąta edycja konkursu dla młodych przedsiębiorstw z terenu powiatu gostyńskiego organizowanego przez Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego, po raz kolejny wspierana merytorycznie przez Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu.

Firmy, które wezmą udział w konkursie mają szansę na otrzymanie prestiżowego tytułu oraz okazję do promocji wśród mieszkańców powiatu. Wartością konkursu są również relacje z innymi przedsiębiorcami na podobnym etapie rozwoju firmy a także profesjonalna ocena działań przez ekspertów z Kapituły Konkursu.

W puli nagród znajduje się również indywidualne doradztwo biznesowe ufundowane przez firmę Clever Business.

Jeśli Państwa firma spełnia następujące wymagania:

  •  została zarejestrowana w terminie 1 stycznia 2019 – 31 grudnia 2020;
  •  siedziba firmy znajduje się na terenie powiatu gostyńskiego.

To zapraszamy do udziału w konkursie DEBIUTY BIZNESU 2021 poprzez zgłoszenie internetowe pod adresem https://bit.ly/debiuty2021  .

Zgłoszenia są przyjmowane do 29 października.

Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na uroczystej Gali, która odbędzie się na przełomie listopada i grudnia.

Do konkursu można nominować każdą ciekawą inicjatywę biznesową z terenu powiatu gostyńskiego, powstałą w latach 2019-2020. Sprawdzeniem czy firma spełnia warunki formalne oraz kontaktem z przedstawicielami przedsiębiorstwa zajmie się organizator.

Jak można nominować? Wystarczy skorzystać z formularza dostępnego tutaj: https://bit.ly/debiuty2021_nominacje

Wszystkie informacje o konkursie znajdują się tutaj: https://gospodarka.gostyn.pl/O_konkursie.html oraz są udzielane telefonicznie pod numerem 537 007 087 lub osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego, ul. 1 Maja 13/3, 63-800 Gostyń.