„Jak żyć z rękodzieła?”, które odbędzie się w niedzielę 10 października w godzinach 9:00 – 13:30 (planowana jest 30 minutowa przerwa w trakcie) na platformie ZOOM.

Link do zapisów dostępny tutaj: https://forms.gle/HSy4KkeV5s8bb9fn8

W programie szkolenia:

1. Promocja produktów lokalnych.

2. Sprzedaż lokalna - najprostsze rozwiązania kanałów sprzedażowych.

3. Razem czy osobno - działania własne czy w grupie?

4. Produkty lokalne w sieci w świecie mediów społecznościowych.

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Gaczkowska architekt ze słabością do rękodzieła. Założycielka Oplotki.pl – ekosystemu wzrostu dla fanów i twórców rękodzieła. Wraz z wieloosobowym zespołem uczy różnych technik rękodzieła podczas kursów i warsztatów on-line dla osób indywidualnych oraz korporacji. Prywatnie fanka snowboardingu i mama trójki urwisów oraz autorka książki Oplotki. Sukces handmade. Zapalona podcasterka i współtwórczyni www.najlepszepolskiepodcasty.pl. Wierzy w moc rozmowy i niespiesznego spotkania przy rękodziele, które ma potencjał, by łączyć ponad podziałami. Jej podcast OPLOTKI trafił na listę polecanych przez Forbes Women Polska.


www: https://oplotki.pl/ oraz https://agnieszkagaczkowska.pl/

Szkolenie dedykowane jest rękodzielnikom, artystom, stolarzom, ślusarzom, pszczelarzom i innym producentom lokalnych produktów.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Projekt dofinansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030