Stowarzyszenie LGD Gościnna Wielkopolska zaplanowało udział w prezentacji oferty kulinarnej związanej z lokalnym przetwórstwem  oraz związanej z rękodziełem i tradycyjnym rzemiosłem,  
podczas zorganizowanego przez Fundację Rodziny Duda im. Maksymiliana Duda wydarzenia pod nazwą Festiwal Familijny Smaków i Rękodzieła Wielkopolski,


który odbędzie się w dniu 21 sierpnia od godz. 13:00 roku na terenach przed pałacem w Pakosławiu.

Przyjęta konwencja to impreza plenerowa, otwarta dla publiczności, a wystawcy mogą sprzedawać swoje wyroby.

Zapraszamy do udziału: lokalnych wytwórców tradycyjnej żywności, restauratorów oraz rzemieślników i artystów zajmujących rękodziełem.

Dla wybranych podmiotów ( o czym zdecyduje przede wszystkim kolejność zgłoszeń) uczestnictwo w „Festiwalu Familijnym smaków i rękodzieła” jest bezpłatne –koszt wykonania zabudowy stoiska ponosi Gościnna Wielkopolska. Dla wystawców przygotujemy ekspozycję tj. namiot stanowiący zaplecze dla wystawców oraz zabudowę plenerową umożliwiającą prezentację ofert w atrakcyjny sposób.


Zgłoszenia i pytania w terminie do 13 sierpnia 2021r. do godz. 15:00  prosimy kierować mailowo do biura LGD: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do Jarosława Lisieckiego telefon 65 5741222, kom. 605 078 975.