Szanowni Państwo,

Od 30.03.2021 r. serwis edukacyjny www.dyktanda.pl zaprasza szkoły podstawowe oraz średnie do dołączenia do rywalizacji w konkursie Mistrz Wypracowań! Do tej pory trwały wyłącznie zmagania indywidualne, cieszące się dużym zainteresowaniem uczniów.

Dzięki zwiększeniu puli nagród, wprowadzona zostaje osobna kategoria dla szkół. Punkty do rankingu szkół będą gromadzili uczniowie, przygotowujący tak jak dotychczas wypracowania konkursowe. Punkty będą jednak dublowane - w tej samej wysokości zasilą ich indywidualny ranking, jak i sumę punktów uzyskanych przez szkołę, do której uczęszczają.

Szkoła, która chce włączyć się w rywalizację, musi posiadać zweryfikowany profil w Module dla Szkół w serwisie Dyktanda.pl. Rejestracji i weryfikacji, które są bezpłatne może dokonać nauczyciel lub dyrektor danej placówki. W tym celu należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie: https://dyktanda.pl/szkoly

Warto dołączyć do konkursu, ponieważ zwycięska szkoła otrzyma nagrodę o wartości 5000 zł do wykorzystania na pomoce naukowe lub sprzęt elektroniczny (projektory, tablice interaktywne, tablety, laptopy itp.). Szczegóły konkursu oraz aktualny ranking znajdują się tutaj: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/mistrz-wypracowan-greater-ii-edycja?school=1

Konkurs Mistrz Wypracowań edycja II zachęca dzieci i młodzież do rozwijania umiejętności gromadzenia informacji, pisania na zadany temat, a także daje możliwość skorzystania z wiedzy zdobytej na zajęciach z języka polskiego. Wszystko to w atmosferze zabawy, angażującej rywalizacji oraz przy wysokim prawdopodobieństwie zdobycia atrakcyjnych nagród.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie,
Zespół Dyktanda.pl