Zapraszamy młodych przedsiębiorców do udziału w konkursie DEBIUTY BIZNESU 2020. Jest to już czwarta edycja konkursu dla młodych przedsiębiorstw z terenu powiatu gostyńskiego organizowanego przez Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego, po raz kolejny wspierana merytorycznie przez Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu.

Firmy, które wezmą udział w konkursie mają szansę na otrzymanie prestiżowego tytułu oraz okazję do promocji wśród mieszkańców powiatu. Wartością konkursu są również relacje z innymi przedsiębiorcami na podobnym etapie rozwoju firmy a także profesjonalna ocena działań przez ekspertów z Kapituły Konkursu.

W puli nagród znajduje się również indywidualne doradztwo biznesowe ufundowane przez firmę Clever Business.

Jeśli Państwa firma spełnia następujące wymagania:

  • została zarejestrowana w terminie 1 stycznia 2018 – 31 grudnia 2019;
  • siedziba firmy znajduje się na terenie powiatu gostyńskiego.

To zapraszamy do udziału w konkursie DEBIUTY BIZNESU 2020 poprzez zgłoszenie internetowe pod adresem https://bit.ly/debiuty2020_1 .

Zgłoszenia są przyjmowane od 29 września do 30 października 2020.

Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na uroczystej Gali, która odbędzie się, w reżimie sanitarnym, na przełomie listopada i grudnia.

DEBIUTEM BIZNESU 2020 może być właśnie Państwa Firma!

Do konkursu można również NOMINOWAĆ PRZEDSIĘBIORCĘ

Do konkursu można nominować każdą ciekawą inicjatywę biznesową z terenu powiatu gostyńskiego, powstałą w latach 2018-2019. Sprawdzeniem czy firma spełnia warunki formalne oraz kontaktem z przedstawicielami przedsiębiorstwa zajmie się organizator.

Jak można nominować? Wystarczy skorzystać z formularza dostępnego tutaj: https://bit.ly/debiuty2020_nominacje

Nominacje są otwarte do 25 października 2020 roku.

 

Wszystkie informacje o konkursie znajdują się tutaj: https://gospodarka.gostyn.pl/O_konkursie.html oraz są udzielane telefonicznie pod numerem 537 007 087 lub osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego, ul. 1 Maja 13/3, 63-800 Gostyń.