Uwaga Uwaga !!! Wielki Sukces Zespołu Kwiatuszki z Szkoły w Skoraszewicach. Nasz zespół awansował do krajowe finału
Europejskiego Konkursu Statystycznego. Teraz potrzebujemy Waszych głosów !!!

Zespół ze szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Skoraszewicach pod tytułem KWIATUSZKI a mianowicie Martyna Przewoźna, Alicja Gieczewska oraz Beata Waleńska uczestniczy w finale Europejskiego Konkursu Statystycznego.

Nasz zespół przeszedł pomyślnie poszczególne etapy konkursu i dotarł do finału części krajowej. Znaleźliśmy się w finałowej czwórce w kraju i walczymy o reprezentowanie kraju w Europie. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie. Teraz przygotowany przez nasz zespół film, walczy o głosy i możliwość reprezentowania naszego kraju w części europejskiej. Konkurujemy z dużymi środowiskami miejskimi takimi jak Toruń czy Wągrowiec stąd dla naszej małej społeczności szkolnej, każdy głos jest ważny. Dzięki Wam drodzy czytelnicy możemy osiągnąć wymarzony sukces a przy okazji problem o którym mówimy w filmie zostanie usłyszany. Pomóżcie nam wygrać. Zachęcajcie do głosowania wszystkich członków rodziny, znajomych, przyjaciół. Jesteśmy tak blisko sukcesu, dzięki Waszym głosom może nam się udać go osiągnąć. Liczymy na wsparcie i pomoc w rozpropagowaniu informacji.

Zagłosuj na film naszego zespołu KWIATUSZKI

https://rejestracja.stat.gov.pl/GlosowanieEKS/Konkurs/KategoriaB

Dzielcie się naszym filmem w Social Mediach: FaceBook, Twitter.

Dzięki Waszym głosom nasz film może wygrać w krajowej części Europejskiego Konkursu Statystycznego i przejść do części europejskiej, w której będziemy reprezentowali nasz kraj!

Głosowanie trwa tylko do 9 czerwca 2020 r. 

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy!

Zespół: Martyna Przewoźna, Beata Waleńska, Alicja Gieczewska, – zespół KWIATUSZKI
Jankowska Weronika - opiekun zespołu