Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza do wyjazdu na targi budowlane HAUS w Dreźnie!
6 marca 2020 r.

Targi HAUS to największe targi budowlane we wschodnich Niemczech.

W tym roku to już 30 edycja imprezy.

Każdego roku na wydarzenie ściąga ponad 500 wystawców!

Targi odbywają się w terminie 5 – 8 marca 2020 r.


Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego organizuje wyjazd na targi.
Wyjazd skierowany jest do firm budowlanych, rzemieślników, architektów, planistów, inżynierów i innych usługodawców z zakresu budowy, remontu i modernizacji budynków, instalatorów hydraulicznych, stolarzy i innych.
Tematyka targów to budownictwo we wszystkich kierunkach. Tematy, które zostaną poruszone w szczególności to: ERERGIA: energooszczędne budownictwo, energie odnawialne dla domów, DREWNO: budynki drewniane, okna, drzwi, schody i wyposażenie drewniane a także wyposażenie wnętrz, systemy antywłamaniowe, smartdomy.


Informacje o wydarzeniu: https://www.baumesse-haus.de/


Lista wystawców, którzy brali udział w 2019 roku: https://www.baumesse-haus.de/rueckblick/ausstellerverzeichnis/avz/ausstellerliste/

wielu z nich przyjeżdża ponownie!


Dzięki współpracy możemy zaoferować Państwu znalezienie partnerów z Izbą Rzemieślniczą z Dreznabiznesowych zgodnych z reprezentowaną przez Państwa branżą oraz zainteresowaniem np. dołączeniem do projektu budowlanego, sprzedażą swoich produktów czy zaopatrzeniem.

Zapraszamy do zapoznania się z proponowanym programem i dołączenia do nas!

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (Program_wyjazdu_6marca.pdf)Program_wyjazdu_6marca.pdf