Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego oraz Google Internetowe Rewolucje zapraszają na bezpłatne, indywidualne konsultacje Jak dzięki działaniu w Internecie zdobyć więcej klientów? Konsultacje przeznaczone są dla osób, które dopiero rozpoczynają własny biznes oraz dla właścicieli firm. Ze wsparcia w projekcie można skorzystać niezależnie od poziomu wiedzy z zakresu marketingu internetowego oraz celów biznesowych.

Każdemu zainteresowanemu doradca poświęci 1 h. Po spotkaniu doradca zapewni wsparcie przez kolejne 2 miesiące. Konsultacje są bezpłatne i mają charakter indywidualny.

Podczas konsultacji zainteresowani otrzymają:

1. Bezpłatną analizę m.in:

- zawartości strony www,

- widoczności biznesu w wyszukiwarce Google,

- obecności w social media: Facebook, Instagram, wizytówka w Google Moja Firma

2. Konkretne wskazówki odnośnie:

- poprawy optymalizacji strony,

- pozyskania większej liczby odwiedzających

- skutecznego docierania do odbiorców z lokalnego rynku,

- docieranie do użytkowników smartfonów,

- wychodzenia na rynki zagraniczne.

3. Indywidualny plan działania!

4. Wsparcie i kontakt telefoniczny z Doradcą przez kolejne 2 miesiące!


Konsultacje odbędą się 24 lipca br. w godzinach 11:30-19:30 w Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego, ul. 1 Maja 13/3, 63-800 Gostyń

Warunkiem uczestnictwa w konsultacjach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 22 lipca pod adresem: http://bit.ly/konsultacje_gir

W razie pytań zapraszamy do kontaktu 537 007 087 oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Liczba miejsc ograniczona!