Stowarzyszenie Wiedza Dla Regionu organizuje bezpłatny projekt “Pionierzy Idei”, który jest sfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.   

Skierowany jest do młodych, aktywnych członków Młodzieżowych Rad przy Jednostkach Samorządu Terytorialnego, organizacji młodzieżowych, stowarzyszeń w wieku od 15 do 29 lat, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności zarządzania i organizacji. 

W programie mamy 4 spotkania online oraz spotkanie stacjonarne w Warszawie, podczas których w praktycznej formie warsztatów będziemy poszerzać swoją wiedzę oraz dzielić się swoimi doświadczeniami. 

Obszary działania organizacji młodzieżowych, które poruszymy na spotkaniach to między innymi współpraca z lokalnym samorządem, planowanie i organizacja harmonogramu działań, lokalne inicjatywy organizacji młodzieżowych, komunikacja w organizacji. 

Wszelkie informację dotyczące szczegółów naszego przedsięwzięcia oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na naszej stronie www.swdr.org.pl/pionierzyidei/