Już 5 grudnia można nas będzie spotkać na Śniadaniu Biznesowym w Złotowie w hotelu Krajna, na którym przedstawimy ofertę PARP dla przedsiębiorców ze szczególnym uwzględnieniem nowej perspektywy. Informacja o wydarzeniu dostępna jest na stronie internetowej miasta Złotowa.

Następnie weźmiemy udział w  konferencji „Finansowanie innowacyjnych projektów. Nowa perspektywa, nowe możliwości”, która odbędzie się 13 grudnia 2022 r. na terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Podczas wydarzenia omówione zostaną możliwości wsparcia przedsiębiorstw w ramach dostępnych środków na lata 2021-2027, między innymi  Fundusze Europejskiej dla Nowoczesnej Gospodarki, Fundusze Europejskie dla Wielkopolski czy programu Horyzont Europa.

Przedsiębiorcy dowiedzą się również jak nawiązać lub rozwinąć współpracę z międzynarodowymi partnerami w ramach sieci Enterprise Europe Network, czy w ramach projektu GreenTech 2.0 – Programu Wymiany ClusterXChange. Zapisy na konferencję i program wydarzenia znajdą Państwo TUTAJ.