Poszukiwane są przedsiębiorstwa z branży murarskiej, kamieniarskiej, wnętrz i sztukaterii, ślusarstwa i kowalstwa artystycznego, stolarki okiennej i drzwiowej, rzeźb w drewnie czy renowacji mebli.

Możliwość nawiązania współpracy umożliwimy Państwu podczas trzydniowej wyjazdowej misji gospodarczej. Wyjazd zaplanowany został w dniach 24-26.11.2022 a organizatorem jest Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego, które od lat współpracuje z niemieckimi organizacjami rzemieślniczymi. 

W trakcie wyjazdu zorganizowane m.in. zostanie zwiedzanie targów Denkmal. Odbędą się rozmowy kooperacyjne umawiane zgodnie z preferencjami przedsiębiorców oraz spotkania z przedstawicielami Izby Rzemieślniczej w Dreźnie. Uczestnicy wyjazdu mogą liczyć na zwiedzanie Drezna i Lipska pod kątem zabytków przeznaczonych do renowacji. Zapewnione zostanie także zakwaterowanie, wyżywienie oraz przejazd. Szczegółowy program wyjazdu w załączniku.

Koszt wyjazdu na misję gospodarczą jaki ponosi przedsiębiorca wynosi zaledwie 700,00zł brutto/os (wyjazd jest w 70% dofinansowany).

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego 537 007 087 /539 310 205. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 30.09.2022 roku.