Fundacja TechSoup Polska zaprasza lokalne organizacje pozarządowe do udziału w badaniach potrzeb cyfrowych dla społeczeństwa obywatelskiego. Z. Celem inicjatywy jest próba określenia, czego potrzebują organizacje społeczeństwa obywatelskiego, aby w pełni uczestniczyć w dzisiejszym cyfrowym świecie 

O akcji: 

Połowa ludzkości pozostaje bez dostępu do Internetu, narzędzi i umiejętności, których potrzebują, aby uczestniczyć w cyfrowym świecie

Ostatnie dwa lata uświadomiły nam, że ta cyfrowa, ogromna przepaść nie tylko wciąż istnieje, ale nie zmniejsza się wystarczająco szybko. To musi się zmienić. Nie możemy pozwolić, by lokalne społeczności pozostały w tyle w cyfrowym świecie. Mamy siłę, by pomóc. 

Ankieta i____internet jest jednym z pierwszych kroków, który nas do tego przybliży. Jej wyniki pozwolą kształtować nam dalsze działania filantropijne i polityczne, które zapewnią lepszy dostęp do zasobów cyfrowych dla społeczności obywatelskich. 

Zapraszamy do wypełnienia 20-minutowej ankiety przez organizacje pozarządowe. 

Odpowiedzi zbieramy do 31 sierpnia.

Link do ankiety: https://bit.ly/AnkietaI__Internet 

Link do naszego artykułu na temat: https://bit.ly/Blog_badanie_potrzeb_cyfrowych

O TechSoup Polska: 

Jesteśmy Fundacją parasolową, czyli taką, która działa dla innych organizacji pozarządowych. Wspieramy w dostępie do nowych technologii i zdobywania wiedzy na ich temat, aby mogły działać lepiej i efektywniej.