Debiuty Biznesu 2022 to szósta edycja konkursu! Kolejny raz „młodzi” przedsiębiorcy z terenu powiatu gostyńskiego mają szansę na otrzymanie prestiżowego tytułu Debiutu Biznesu!

W konkursie mogą uczestniczyć przedsiębiorcy, którzy zarejestrowali swoje firmy na terenie powiatu gostyńskiego w latach 2020 – 2021.

 Od 22 sierpnia do 28 października 2022 roku przyjmowane będą zgłoszenia do konkursu!

Konkurs Debiuty Biznesu 2022 ma na celu wyłonić najciekawsze pomysły biznesowe w powiecie gostyńskim i docenić odważnych, wytrwałych ludzi.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

Do udziału w konkursie Debiuty Biznesu 2022 zaproszeni są przedsiębiorcy, którzy zarejestrowali firmę w okresie od 1 stycznia 2020 roku do 31 grudnia 2021 roku na terenie powiatu gostyńskiego. Branża, w której działa młody przedsiębiorca nie ma znaczenia - liczy się odwaga i serce wkładane
w rozwój swojej młodej firmy.

 JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

  • Jeśli jesteś PRZEDSIĘBIORCĄ spełniającym wymagania konkursu zgłoś swój udział za pomocą formularz zgłoszeniowego dostępnego pod adresem:

https://bit.ly/DebiutyBiznesu2022. Zgłoszenia przyjmujemy do 28 października br.

  • Jeśli jesteś KLIENTEM zadowolonym z usług i uważasz, że ta FIRMA zasługuje na wyróżnienie to zgłoś swojego faworyta tutaj:

https://bit.ly/DebiutyBiznesu2022_nominacje. Zgłoszenia przyjmujemy do 21 października br.

CO PODLEGA OCENIE?

Każda zgłoszona do konkursu firma poddawana zostaje ocenie. Przedsiębiorcy oceniani są w czterech obszarach: pomysł na biznes, dotychczasowe działania firmy, rynek, rozwój.

Najciekawsze formularze konkursowe trafią pod ocenę czujnych i skrupulatnych członków Kapituły Konkursu. Kapituła składa się z pięciu osób – praktyków biznesowych i menadżerów.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego. Informacje o konkursie oraz regulamin dostępne na stronie organizatora:

https://gospodarka.gostyn.pl/O_konkursie.html

oraz pod numerem telefonu 537 007 087 / 539 310 205.