Dzień dobry

Już w niedzielę 3 lipca br. zapraszamy do gostyńskich plant na „Kulturalny Piknik w Plantach”, gdzie zaprezentuje się tak około 20 wytwórców lokalnego rękodzieła.

Event organizowany jest w formie parkowego pikniku z kocami na trawie, rozmowami z ludźmi z pasją, obcowania ze sztuką – rzeźbą, malarstwem, muzyką – z możliwością zakupu wyrobów kraftowych i smakowaniem lokalnych produktów gastronomicznych. Piknik to letnia edycja Galerii Produktów Lokalnych (wcześniej organizowana była edycja świąteczna i wiosenna).

Imprezie towarzyszyć będzie GALERIA SZTUKI – gdzie będzie możliwość poznania lokalnych artystów z dziedziny: malarstwa, rzeźby, ceramiki, muzyki i literatury. Dla osób szukających nietuzinkowych produktów zorganizowany zostanie TARG RĘKODZIEŁA na którym zakupić będzie można m.in. domowe słodkości, miody i produkty pszczele, wianki, ziołami przyprawy, makramy, papeterie, ręcznie robione maskotki, meble industrialne, ozdoby do włosów, świeczki.

Dla osób spragnionych wypoczynku zostanie przygotowana specjalna STREFA WYPOCZYNKU a w niej coś dla duszy i ciała. Zorganizowany zostanie kącik czytelniczy, a dla bardziej aktywnych zajęcia z jogi. Dla łasuchów przygotowany zostanie kącik gastronomiczny ze skwierczącym grillem, lemoniadą, słodką watą cukrową oraz słonym popcornem.

Zapraszamy małych i dużych! (p.s. zabierz ze sobą kocyk).

Szukajcie nas w mediach społecznościowych - https://fb.me/e/3hAn2BpcH

Kiedy i gdzie:

03.07.2022, godz. 10-16

Gostyń, pl. Karola Marcinkowskiego

Serdecznie zapraszamy!