Spotkanie z sanepidem Beauty bez ryzyka – zadbaj o standardy w swoim gabinecie
Notatka prasowa
Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych inGO wraz z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Gostyniu zapraszają na bezpłatne spotkanie stacjonarne skierowane do branży beauty - w szczególności właścicieli i pracowników salonów kosmetycznych, fryzjerskich, podologicznych, gabinetów medycyny estetycznej, studiów tatuażu oraz solarium.
Beauty bez ryzyka – zadbaj o standardy w swoim gabinecie
Spotkanie odbędzie się 21 maja 2026r. o godzinie 10 w Gostyniu na ul. Polna 63 w Sali szkoleniowej Stowarzyszenia inGO.
Program spotkania:
• Dezynfekcja i sterylizacja w gabinetach kosmetycznych
• Procedury zapobiegające zakażeniom i chorobom zakaźnym w obiektach użyteczności publicznej
• Odpady w branży beauty
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie elektronicznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/PrZuJBqbq2nvKCjZ9
Ilość miejsc ograniczona!
Kontakt:
Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych inGO
e-mail: gospodarka@gostyn.pl
tel. 537 007 087

