Pojemniki na szkło zamiast worków - AKTUALIZACJA
Szanowni Mieszkańcy!
Przypominamy, że tylko do końca czerwca 2026 r. szkło będzie odbierane w zielonych workach.
Od 1 lipca 2026 r. odbiór szkła będzie odbywał się wyłącznie z pojemników dostarczonych wcześniej mieszkańcom.
Z dniem 8 czerwca 2026 r. forma ZGO - NOVA rozpoczęła akcję rozwożenia nowych pojemników na szkło na terenie gminy Pępowo.
Co warto wiedzieć?
- Pojemniki są całkowicie darmowe.
- Pojemność pojemnika to 240 litrów.
- Po otrzymaniu pojemnika należy wstawić go na teren własnej posesji - dostarczony pojemnik zostaje przypisany do Państwa adresu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt z firmą pod numerem telefonu 512 30 70 70 lub pod adresem biurogostyn@zgo-nova.pl


