Logo Gminy Pępowo

Pojemniki na szkło zamiast worków - AKTUALIZACJA

Szanowni Mieszkańcy!

Przypominamy, że tylko do końca czerwca 2026 r. szkło będzie odbierane w zielonych workach.


Od 1 lipca 2026 r. odbiór szkła będzie odbywał się wyłącznie z pojemników dostarczonych wcześniej mieszkańcom.

Z dniem 8 czerwca 2026 r. forma ZGO - NOVA rozpoczęła akcję rozwożenia nowych pojemników na szkło na terenie gminy Pępowo.

Co warto wiedzieć?
 - Pojemniki są całkowicie darmowe.
 - Pojemność pojemnika to 240 litrów.
 - Po otrzymaniu pojemnika należy wstawić go na teren własnej posesji - dostarczony pojemnik zostaje przypisany do Państwa adresu.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z firmą pod numerem telefonu 512 30 70 70 lub pod adresem biurogostyn@zgo-nova.pl

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności